ZAJÍMAVÉ ODKAZY

- PROJEKTOVÝ UNDERGROUND -
neformální organizace zajišťujíci sdílení know-how mezi manažery projektu

- ČESKÝ TELEKOMUNIKAČNÍ ÚŘAD -
dokument o ocenění projektu ASMKS zmiňovaného v sekci o nás

- KUDY A KAM -
unikátní služba, jejíž nasazení bylo vedeno dle zásad řízení programů

- SEIZA -
Konzultace, školení na téma Demand management

- IPP MEASURE -
příklad úspěšného projektového nasazení nových technologií do praxe v oblasti měřicí techniky (např. technologie VXI)

 
 
INFORMACE

Služby zde uvedené garantuje:
Ing. Igor Luhan, CSc., PgMP, PMP - profesionální a zkušený vedoucí projektů s praxí začínající již v devadesátých letech. Jako první Čech získal mezinárodní certifikace Project Management Professional® i Program Management Professional®, obě od Project Management Institute. Specializuje se na řízení projektů a programů, přípravu a vedení certifikačních kursů pro profesionální vedoucí projektů a přípravu a zavádění správné metodiky řízení projektů. Například v roli ředitele projektu vedl Program výstavby automatizovaného systému monitoringu kmitočtového spektra na území celé ČR v hodnotě téměř miliarda Kč. Tento projekt získal ocenění „Search for New Heroes“ v soutěži The Computerworld Honors Program 2007 a ocenění „TOP Professional – projekt systémové integrace desetiletí“. Je také dlouholetým prezidentem České komory PMI.

 
 

Patero úspěšného projektu

Tento kurs je koncipován vysloveně prakticky. Staví na zkušenostech získaných v diskuzích praktiků - manažerů projektu na tzv. Projektovém undergroundu (viz např. tento odkaz). Cílem je naučit účastníky technikám a postupům, které zvyšují šanci projektu na úspěch, které fungují v tuzemských organizacích a při našich kulturních zvyklostech.

Kurs je rozdělen do pěti oblastí, které jsou dle našich zkušeností nejdůležitější a zasluhují si největšího zlepšení:

• motivace

• komunikace a soft skills

• plánování zdrojů, výkaznictví, reporting

• akceptace

• role vlastníka/sponzora projektu

Jde o interaktivní kurs, který trvá dva dny. Ty jsou věnovány jak informacím o tom, co podle zkušeností funguje, tak hlavně diskuzím, sloužícím k jejich osvojení a zažití. Účastník získává 16 PDU, které může vykázat pro obnovu certifikace PMP/PgMP.

Kurs již úspěšně absolvovalo 22 účastníků. Podívejte se, jak tento kurs účastníci hodnotili (hodnocení všech dosavadních účastníků je zde).

Cena kursu

Cena tohoto dvoudenního kursu je 22 000,- Kč za osobu plus DPH. Při dvou a více účastnících na jedné objednávce / faktuře je fakturována cena pouze za první dva účastníky.

Maximální počet účastníků v jednom kursu je z důvodu kvality a individuálního přístupu omezen na 6 osob.

Nejbližší termíny konání jsou následující:
téma typ kursu od do
patero úspěšného projektu Po. a Út. (16 PDU) 11.9. 12.9.
příprava PMP Po. až St. 18.9. 20.9.
od projektu k programu Čt. (8 PDU) 2.11. 2.11.
příprava PMP (poslední podle stávající verze standardu) St. až Pá. 15.11. 17.11.
Garance konání kursu: Víme, co to znamená "vyběhat si všechny papíry" a pak zjistit, že kurs se kvůli malému zájmu nekoná. Proto vám garantujeme, že všechny zde uvedené kursy se konat budou (nezasáhne-li vyšší moc).